درباره ما

دایره ایران در آبان ۹۴ به منظور جلب اعتماد مشتری و ارائه خدمات به شرکت ها، سازندگان محترم راه اندازی شده است. با بررسی های انجام شده نیاز افرادی که بطور آنلاین اجناس مورد نظر خود را تهیه می کنند شناسایی، که بخشی از این نیازمندی ها در سایت تعریف شده است. در نظر است انشالله با هدف گذاری صحیح کم و کاستی ها جبران و آنچه که ارائه می دهیم در شأن و شخصیت مشتری گرامی باشد.
ما از بورس لوازم برقی (لاله زارتهران) به تمامی نقاط کشور اجناس و خدمات ارائه می دهیم و در جستجوی راهی برای جلب اعتماد مشتریان آنلاین و رسیدن به اهداف استراتژیک، عملیاتی و مشارکتی هستیم تا بتوانیم شعاع فعالیتمان را در ایران هرروز بیشتر نماییم.
ویژگی های دایره ایران :
– ارائه به روزترین محصولات روشنایی و سایر ملزومات تاسیسات برق ساختمانی
– اطلاع رسانی قیمت واقعی کالاها و ارائه پیش فاکتور
– گارانتی تعویض دایره ایران
– معرفی برندهای برتر
– ارائه تخفیفات برای مشتریان
– ثبات در قیمت فروش کالاها
– رفع نیاز در انطباق با درخواست مشتری
– بهبود مستمر و تلاش در جلب رضایت مشتری

آدرس : تهران- لاله زار جنوبی کوچه شاهچراغی، پاساژ ناصری پلاک ۷
تلفن : ۳۳۹۵۱۱۷۴- ۳۶۶۱۶۷۶۲


توانایی های شرکت
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

معرفی اعضای تیم
آقای مهندس
مدیر تیم

خانم مهندس
طراح

آقای مهندس
طراح

0
0